09.11.2023 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Návrat legendy i nástup nejvýkonnějšího traktoru - Steyr na Agritechnice 2023

Rakouský výrobce Steyr se vrací na veletrh Agritechnica 2023. Na stánku A48 v hale číslo 3 bude vystavovat s celou řadou novinek, včetně největšího traktoru Steyr všech dob. Proběhne také oficiální uvedení nové řady traktorů střední třídy – a veřejný debut nejnovějšího vývoje v oblasti technologií ústrojí pohonu

Poprvé bude plně vystaven veřejnosti nový traktor Steyr Hybrid CVT, který obdržel stříbrnou medaili v soutěži Agritechnica Innovation Awards. Traktor Hybrid CVT je plně funkční prototyp, kombinující četné funkce, které se v odvětví traktorů dosud neobjevily a které zvyšují účinnost a produktivitu na poli i na silnici, což je přínosem jak pro životní prostředí, tak pro ziskovost zemědělských podniků.

340 koní v barvách Steyr

Velkým magnetem pro návštěvníky bude největší traktor v řadě Steyr – a největší Steyr, jaký byl kdy vyroben – 6340 Terrus CVT, který doplňuje stávající modely 6290 Terrus CVT a 6315 Terrus CVT. Všechny modely jsou poháněny motorem FPT NEF o objemu 6,7 litru, který v novém modelu 6340 poskytuje o 9 % vyšší výkon ve srovnání s traktorem 6315 Terrus, jenž modelové řadě vévodil doposud. Maximální výkon 340 koní je k dispozici za všech okolností, přičemž maximální točivý moment je 1 398 Nm při 1 400 ot./min.

Známý Kompakt má nástupce

Další novinkou bude nová řada Steyr Plus, která nahrazuje dlouholeté oblíbence Steyr Kompakt. Pod novým výrazným stylem se skrývají nové traktory, nabízející větší hydraulický výkon, větší komfort díky plnému odpružení kabiny i nový čelní závěs, namontovaný na přední nápravě, který je navržen speciálně tak, aby vyhovoval při práci ve svažitých podmínkách.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down