19.02.2024 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová generace terminálů Horsch eosT10

Společnost Horsch představuje novou generaci terminálů eosT10. Hlavní důraz je kladen na výkon a výstup, které jsou optimálně sladěny a díky intuitivnímu ovládání zaručují dokonalý uživatelský komfort. K tomu přispívá i dotykový desetipalcový barevný terminál s vysokým rozlišením, jehož antireflexní vrstva zabraňuje odleskům.

Terminál posouvá ovládání závěsného stroje značky Horsch na novou úroveň a je samozřejmě kompatibilní s ISOBUS podle ISO 11783. To umožňuje bezproblémovou integraci do všech strojů ISOBUS, také od jiných výrobců.

Hardware terminálu vyniká svou všestranností a nejmodernějším vybavením. Praktická rukojeť umožňuje snadnou manipulaci i za jízdy. Vysoce výkonný hardware s rozsáhlou paměťovou kapacitou zaručuje vysoký výkon a rychlost i při zpracování velkého množství dat.

Kompatibilní s mnoha aplikacemi

Četná rozhraní, mezi nimiž jsou dva porty USB, jedno rozhraní WiFi a také samozřejmě GPS, zaručují kompatibilitu s mnoha aplikacemi.

Software terminálu zaujme moderním a prakticky přívětivým uživatelským rozhraním. Možnost přepínání mezi denním a nočním režimem (tmavým a světlým) umožňuje přizpůsobit zobrazení příslušným světelným podmínkám. Pro maximální přehled lze paralelně s hlavní aplikací zobrazit až dvě nebo tři podokna. Alternativně lze terminál používat také ve formátu na výšku. To umožňuje zobrazit dvě aplikace, např. ISOBUS a zobrazení mapy, jednu pod druhou.

Jednoduchý přenos předpisových map

Přenos předpisových map se provádí zcela jednoduše pomocí bezdrátové výměny dat. Správa licencí byla optimalizována a nyní existují pouze dvě verze licencí: eosT10 nebo eosT10 Pro. Funkce ISOBUS SectionControl pro postřiková ramena a až 120 sekcí je obsažena již ve standardní verzi.

Kombinace výkonného hardwaru, perspektivních rozhraní a nejmodernějšího obslužného softwaru dělá z terminálu všestranného pomocníka, a tím i vhodného společníka pro obsluhu stroje.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down