04.12.2023 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová verze traktorů New Holland T4F S s kabinou debutovala na veletrhu SITEVI 2023  

Společnost New Holland rozšiřuje specifikace a možnosti své v loňském roce nově uvedené řady speciálních úzkorozchodných traktorů. Představila nové kabiny u základní řady traktorů T4F S, která rozšiřuje rodinu traktorů pro využití v sadech. Náhled modelů kabin na veletrhu SITEVI 2023 navazuje na globální uvedení traktorů T4F S ROPS na trh

Spolu s novou kabinou T4F S je k dispozici rozšíření o nové výkony 75 k s tříválcovým motorem, nabízené ve všech verzích.  

Kompaktní pohonná jednotka

Čtyři modely traktorů řady T4F S jsou určeny zejména pro potřeby pěstitelů, působících v sadech, vinicích a sklenících. Kompaktní a výkonný čtyřválcový motor FPT dosahuje jmenovitého výkonu 75-110 k.  Motor FPT F5C Stage V se zdvihovým objemem 3.6 litru generuje točivý moment až 490 Nm a 46 % nárůst točivého momentu u špičkového modelu T4.110F S. Systém následného zpracování výfukových plynů (ATS) traktorů je umístěn pod kapotou pro optimální výhled a malé rozměry traktoru pro snadnou manévrovatelnost. Funkce řízení otáček motoru umožňuje uložit si paměti dvoje otáčky motoru a kdykoli v případě potřeby si je vyvolat.

Traktory New Holland modelové řady T4F S jsou vybaveny jednoduše ovládanou novou mechanickou převodovkou 12x12 s mechanicky ovládanou reverzací anebo s reverzací ovládanou při zatížení Powershuttle. Maximální rychlost činí 40 km/h. Volitelné jsou plazivé rychlosti, které umožňují velmi nízkou rychlost jízdy pro speciální aplikace.

S nápravou SuperSteer

Nyní jsou k dispozici čtyři různé přední nápravy včetně verze SuperSteer, která je klíčovou specialitou New Holland ve výbavě traktorů této značky. Přídavné vychýlení přední nápravy do strany snižuje poloměr otáčení. Továrně montovaný přední vývodový hřídel a přední tříbodový závěs, hydraulické čerpadlo MegaFlow zajišťující průtok až 73 litrů/min, praktické ovládání nářadí pomocí dálkového ovládání vzadu anebo mezinápravové vnější hydraulické okruhy a nový design zadního tříbodového závěsu s nosností 2 800 kg jsou dalšími přednostmi, které pomáhají zvyšovat všestrannost využití nových speciálních traktorů.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down