11.01.2024 | 03:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové čelní nakladače

Společnost Steyr nabízí vylepšenou řadu čelních nakladačů střední třídy řady U MY24. Příslušenství lze objednat spolu s traktory řad Kompakt, Plus, Multi, Expert, Profi a Impuls nebo je na ně dodatečně namontovat.

S uvedením nové řady se také představuje nový model. Model S4525U, vybavený mechanickým vyrovnávacím systémem, má nosnost 2 500 kg a maximální výšku zdvihu 4,50 m. Je určen pro použití s traktory Steyr Impuls a představuje čelní nakladač s nejvyšší možnou nosností pro tyto modely. Spolu s novým modelem S4525U je v řadě U MY24 k dispozici celkem jedenáct čelních nakladačů, které odpovídají pěti klíčovým řadám traktorů STEYR a tím i různým potřebám zákazníků.

Nové nakladače řady U MY24 mají novou konstrukci výložníku se šikmou střední částí. Výložník je  třídílný, kopíruje linii kapoty traktoru a poskytuje lepší výhled dolů směrem k čelu nakladače a připojenému příslušenství. Dobrý výhled je dále umocněn snížením příčníku o 12 cm. Nová konstrukce rovněž zvyšuje robustnost a odolnost. Všechny nové nakladače řady U MY24 využívají také vylepšený proces lakování, jehož výsledkem je odolnější povrchová úprava.

Mezi další konstrukční vylepšení patří zvýšená ramena nakladače, která zajišťují, že nedochází k jejich kontaktu s předními koly nebo blatníky traktoru, a dále jinak umístěné hydraulické hadice, které zajišťují, že nedochází ke kontaktu s komponenty traktoru a nezakrývají osvětlení.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down