26.01.2024 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové velké nesené rozmetadlo Amazone ZA-TS 5000

Nesená odstředivá rozmetadla Amazone ZA-TS 5000 jsou symbolem pro vysokou výkonnost a maximální preciznost při aplikaci hnojiv. Základem pro dosahování těchto cílů jsou rozmetací obrazce se šířkou záběru až 54 m při dávkování 650 kg/min. Doposud bylo možné tato rozmetadla vyrobit se zásobníkem o objemu nejvýše 4200 litrů (model Amazone ZA-TS 4200). V odpovědi na požadavky praxe přichází firma Amazone nyní nově s rozmetadlem ZA-TS 5000, jehož zásobník má kapacitu 5000 litrů.

Kapacita zásobníku zvětšená o celých 800 litrů znamená snížení podílu neproduktivních časů pro doplňování hnojiva a rovněž i zjednodušuje logistiku hnojiva na pozemky.

Výhody u lehkých hnojiv

Velký objem zásobníku přijde vhod obzvlášť při aplikaci lehkých minerálních hnojiv, jako je například močovina. Ušetří se celá řada cest z farmy na pozemek a stále kratší periody optimálního počasí pro hnojení se nechají efektivněji využívat.

Standardně se silným rámem

Rozmetadlo Amazone ZA-TS 5000 je standardně osazeno rámem Ultra a rozmetacím ústrojím Profis. Díky inteligentní integraci systému vážení Profis do systému ISOBUS může řidič traktoru kdykoli pohodlně zkontrolovat úroveň naplnění zásobníku a zbývající množství hnojiva v něm. Může si také nastavit přesnou hodnotu hmotnosti hnojiva, které požaduje do zásobníku při doplňování nasypat, a následně hnojivo dle této cílové hodnoty i do rozmetadla přesně doplnit. Maximální užitečné zatížení nového rozmetadla dosahuje 4200 kilogramů a může být využité naplno bez obav o přetížení rozmetadla.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down