Po pečlivém výběru spokojenost

Zemědělské obchodní družstvo “Blata“ sídlí v obci Sedlec nedaleko Českých Budějovic a patří mezi největší zemědělské podniky v jižních Čechách. V roce 2014 při výběru předseťového kombinátoru vedení družstva vsadilo na značku Köckerling, a protože se stroj v náročných podmínkách osvědčil, vyzkoušelo si a následně pořídilo i diskový podmítač stejné značky.

První byl kombinátor

V roce 2014 zemědělské družstvo ze Sedlce zakoupilo od společnosti DEMCO, s. r. o., předseťový kombinátor značky Köckerling, model Allrounder 600 profesional. Tohoto rozhodnutí vedení společnosti rozhodně nelituje. Stroj splnil všechny požadavky, které na něj družstvo klade a odvádí velmi kvalitní práci. A tak, když se v Sedlci rozhodli pořídit si kvalitní podmítač na rychlou podmítku s nízkými provozními náklady, který současně splní nároky na stroj pro předseťovou přípravu, bylo logické, že oslovili i společnost DEMCO.

Společnost DEMCO svému zákazníkovi vyhověla a v loňském roce do Sedlce zapůjčila diskový podmítač Köckerling Rebell T600 classic. Rebell byl v plné výbavě, s hydraulickým nastavením pracovní hloubky a zadním hydraulickým smykem pro zpětné urovnání pozemku během podmítky strniště.*

Celý článek vychází v regionální příloze týdeníku Zemědělec věnované Jihočeskému kraji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *