Pro zemědělce, komunál i zahrádkáře

Společnost VITALTECH působí na trhu se zemědělskou a zahradní technikou a dílenským vybavením již pět let. Za tu dobu se již 4x stala nejlepším prodejcem svých obchodních partnerů. VITALTECH je dceřinou společností zemědělského družstva Všestary. Stabilita ZD Všestary je ekonomickým garantem a měla v počátcích pozitivní vliv na důvěru zákazníků. Dnes patří VITALTECH k oblíbeným a úspěšným prodejcům.

VITALTECH má svoji prodejnu a servisní středisko v Rozběřicích nedaleko Hradce Králové. Nabízí zemědělskou a komunální techniku, potřeby a techniku pro zahrádkáře i veškeré potřebné nářadí pro dílnu. V oblasti zemědělské techniky prodává traktory a užitkové vozy Kubota, nakladače a manipulátory Giant, rozdružovače Teagle, transportní techniku Stronga, zemědělskou techniku Vogel&Noot, secí stroje Terradonis a další. Zajímavým obohacením sortimentu jsou také zakrývací plachty a mobilní plastové nádrže Kingspan na naftu, AdBlue, DAM, oleje či vodu a nově také samonosné nádrže na vodu a vodní laguny.

Technika na výstavní ploše
Pro zemědělskou výstavu Naše pole společnost VITALTECH vybrala především techniku, kterou do naší republiky sama dováží a distribuuje. Jako první jmenujme transportní techniku Stronga. Tento anglický výrobce s výrobním závodem v Litvě nabízí kontejnerové podvozky včetně kontejnerů a dále dvou- a třínápravové traktorové návěsy s nosností od 16 do 26 t. Novinka tohoto výrobce má nosnost dokonce 30 t, což je již velmi zajímavá hodnota i pro velké zemědělské podniky. Na výstavní ploše byl vystaven model BulkLoada BL750.
Čtyřmi nakladači byla na ploše zastoupena značka Giant od výrobce manipulační techniky TOBROCO Machines. Tento výrobce má velmi široké portfolio zahrnující manipulační techniku od malých smykem řízených nakladačů až po nakladače s teleskopickými rameny a motory o výkonu 70 k.*

Celý článek vyjde v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *