10.11.2023 | 06:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšíření nabídky čelních nakladačů

Rakouský výrobce Steyr nyní nabízí vylepšenou řadu nakladačů střední třídy řady U modelového roku 2024. Tyto nakladače lze objednat nebo dodatečně namontovat na traktory Kompakt, Plus, Multi, Expert, Profi a Impuls a pyšní se vylepšeními, která zvyšují viditelnost, robustnost a produktivitu práce.

S uvedením nové řady nakladačů na trh přichází také nový model. Model S4525U je vybaven mechanickým paralelogramem, má nosnost 2 500 kg a maximální výšku zdvihu 4,50 m. Je určen pro použití s traktory Steyr Impuls a Profi a nyní nabízí nejvyšší možnou kapacitu zdvihu pro tyto modely. S přídavkem S4525U je nyní k dispozici jedenáct modelů řady U modelového roku 2024, které odpovídají pěti klíčovým řadám traktorů Steyr a různým potřebám zákazníků.

Nový design výložníku

Nové nakladače Steyr řady U modelového roku 2024 mají nový design výložníku se šikmou střední částí. Třídílný výložník pěkně sleduje linii kapoty motoru a poskytuje lepší výhled směrem dolů na nakladač a na příslušenství nakladače. Dobrý výhled je dále umocněn snížením příčného nosníku o 12 cm, což je kombinace, která také zlepšuje robustnost a odolnost. Všechny nové nakladače řady U modelového roku 2024 také těží z vylepšeného procesu lakování, který vede k odolnější povrchové úpravě a precizněji vymezuje hranice mezi pohyblivými a nepohyblivými částmi nakladačů.

Vyšší bezpečnost

Mezi další konstrukční vylepšení patří zvýšená zvedací ramena, která zajišťují, že se nemohou dostat do kontaktu s předními koly a blatníky traktoru, a přesměrované hydraulické hadice, aby se zajistilo, že nedojde ke kontaktu s komponenty traktoru a nezakrytým osvětlením. Mezi další vylepšení patří nový design kovových krytů pro zvýšení ochrany hydraulických hadic.

Přepracované nakladače řady U modelového roku 2024 jsou nyní k dispozici a mohou být objednávány.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down