21.02.2024 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Samojízdný postřikovač Horsch Leeb VL s výkonnou aktualizací

Na exportních trzích se společnost Horsch ohlíží za úspěšnými roky se svými modely velkých samojízdných postřikovačů Horsch Leeb VN a VL. Během této doby se na některých trzích ukázalo, že u samojízdných postřikovačů jsou požadovány ještě vyšší pracovní rychlosti pro dosažení vyšší výkonnosti.

Aby německý výrobce těmto požadavkům vyhověl a nedělal ústupky, pokud jde o výkon, bude model Horsch Leeb VL nově k dispozici s výkonem svého šestiválcového motoru FPT Industrial 460 k v emisním stupni V a s výkonem 400 k v emisním stupni III. Nový motor o objemu 8,7 l zaujme výkonem, zvýšeným z původních 300 na 460 k, tedy o více než padesát procent.

Modernizace kabiny

Kromě nového motoru bude modernizována také kabina a přední část postřikovače Leeb VL a všech ostatních samojízdných postřikovačů. Samojízdné postřikovače Leeb tak splňují nejmodernější požadavky a nabízejí maximální komfort. V kabině se nachází moderní terminál umístěný v A sloupku s přizpůsobitelnou hlavní stranou. Loketní opěrka a joystick byly speciálně upraveny pro aplikace v oblasti ochrany rostlin.

Bezpečný přístup do kabiny

Standardně jsou kabiny připraveny pro filtraci kategorie IV. Také nástupní schůdky byly optimalizovány a nyní poskytují pohodlný a bezpečný přístup. K tématu jízdního komfortu bude v budoucnu na přání k dispozici pneumatické čtyřbodové odpružení kabiny. Firma Horsch tak splní maximální požadavky na jízdní komfort i na hrbolatých silnicích a polích.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down