10.08.2017 | 01:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Se čtyřmi značkami na ploše

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r. o. patří v Pardubickém kraji, v oblasti poskytování služeb pro zemědělce, k historicky nejstarším firmám. Na trhu působí již déle než dvě desítky let. Své aktivity rozvíjí v mnoha oblastech zemědělských služeb a dlouhou řadu let nabízí také zemědělskou, lesní a komunální techniku včetně zajišťování jejího servisu a dodávek náhradních dílů.

Portfolio prodávaných značek je široké a zahrnuje traktory Case IH a Deutz-Fahr, teleskopické manipulátory Deutz-Fahr a Dieci, techniku pro sklizeň píce Lely, dopravní, aplikační a do živočišné výroby určenou techniku Jeantil, stroje na přípravu půdy a setí, aplikační techniku a překládací vozy Horsch, mulčovače Műthing, vertikální krmné vozy Siloking, štěpkovače Junkkari či stroje na mačkání a vakování vlhkého i suchého zrna Murska. Zapomenout nesmíme ani na přepravníky, přívěsy a samozřejmě komunální a lesní techniku.
Z této bohaté nabídky vystavovatel vybral pro jednu z největších expozic v Nabočanech zástupce čtyř značek. Největším počtem strojů byla zastoupena značka Horsch, následovaná značkami Deutz-Fahr, Jeantil a Müthing.*

Celý článek vyjde v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down