10.08.2023 | 08:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Specialisté na čističky a moření

Firma Balek – Servis se zabývá prodejem a servisem zemědělské, lesní a komunální techniky. Na letošní výstavě Naše pole prezentovala stroje pro zpracování obilovin, tedy čističky a stroje pro moření ukrajinského obchodního partnera, kterého na našem území zastupuje.

Firma Balek je schopna dodat sušičky jak pro laboratorní účely či drobné zemědělce, tak i pro velké zemědělské podniky. Hodinový výkon sušiček se pohybuje od 0,3 až do 300 tun.

Aerodynamické, sítové, bubnové

V expozici byly vystaveny čističky různých konstrukcí, od aerodynamických přes bubnové až po sítové. Sítové čističky mohou mít síta čištěna vzduchem nebo aktivně pomocí ocelových kuliček. Následují bubnové rotační čističky a nakonec aerodynamické, u nichž se k čištění využívají aerodynamické vlastnosti zrna. Zrno se třídí od nejtěžšího po nejlehčí. Aerodynamické sušičky jsou k zrnu velmi šetrné, poškození je téměř vyloučené.   

Dopravníky

Novinkou v portfoliu firmy jsou dopravníky a dopravní cesty vyráběné na zakázku podle požadavků zákazníka. Ten si může zadat dopravní výšku, přepravované množství materiálu za hodinu, potřebu výpustí či násypek nebo systém ovládání. Firma Balek poté dopravník vyrobí přesně na míru a celou linku zprovozní. Je tedy projektantem, výrobcem i realizátorem celé zakázky.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down