12.11.2023 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Společnost New Holland Construction přidává od roku 2024 do svého portfolia malé kloubové nakladače

Společnost New Holland Construction rozšiřuje své produktové portfolio a přidává novou kategorii zařízení: malé kloubové nakladače. Tato nová řada se skládá z pěti modelů malých kloubových nakladačů: ML12, ML12T, ML15, ML22X a ML23.

Tyto výkonné stroje s malým rámem značky New Holland Construction zvyšují produktivitu práce díky působivé nosnosti a dalším vlastnostem. Řada malých kloubových nakladačů ML poskytuje vynikající obratnost při manévrování ve stísněných prostorech a je účinná při různých terénních úpravách a lehkých stavebních pracích, včetně odstraňování sněhu a nečistot na chodnících a dvorcích, smluvních projektů péče o stromy, jako je přeprava materiálu pro terénní úpravy a odstraňování padlých stromů, údržba upravených ploch a práce na staveništích s citlivým povrchem.

Každý model malého kloubového nakladače nabízí působivou nosnost, která zajišťuje, že obsluha může snadno manipulovat s různými břemeny, a jedinečné funkce sklápění nákladu, které zvyšují stabilitu a bezpečnost.

ML12 - malý kloubový nakladač

Model ML12 předvádí nosnost 1100 kg a výšku zdvihu 2,17 metru. Stroj o výkonu 25 koní se může pochlubit provozní hmotností 1000 kg, což umožňuje minimální narušení půdy při otáčení nebo práci na měkkém povrchu, jako je trávník. S úzkou šířkou jen 0,9195 metru je model ML12 vhodný pro krajináře, zaměřené na čištění chodníků nebo oplocených ploch s omezeným prostorem. Mezi další klíčové vlastnosti modelu ML12 patří elektrohydraulicky řízený diferenciál, hydrostatický pohon všech čtyř kol, standardní zvedací mechanizmus, závěs pro agregaci dalšího nářadí atd.

Malý kloubový nakladač ML12T s teleskopickým dosahem

Model ML12T vyniká stejným výkonem a šířkou jako model ML12. Vyniká ale svým ramenem s teleskopickým výsuvem a výškou zdvihu celých 2,82 metru. Tento prodloužený zdvih umožňuje obsluze nakládat a vykládat materiály z velkých nákladních vozidel, zatímco prodloužený dosah poskytuje větší flexibilitu při vyklápění, vyrovnávání a třídění. Výška zdvihu 2,82 metru a provozní hmotnost 1200 kg fungují dobře při práci v oblasti lehkých konstrukcí, jako je stěhování lehkých trosek a palet.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down