05.01.2024 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Steyr Terrus – chytré funkce i praktické služby

Řada Steyr Terrus zahrnuje nejsilnější modely výrobního portfolia společnosti Steyr. Na loňském veletrhu Agritechnica si dokonce odbyl premiéru i nejsilnější model řady Steyr Terrus CVT 6340. Další zástupci řady dostali nové označení a a nově tak řada zahrnuje ještě dva modely 6290 Terrus CVT a 6315 Terrus CVT.

Nejsilnější model je, stejně jako všechny ostatní modely Steyr Terrus CVT, k dispozici s balíčky výbavy Evolution nebo Excellence. Oba nabízejí komplexní specifikaci včetně dotykového terminálu Infomat 1200, přičemž balíček Excellence přidává další prvky výbavy od Power Beyond po prémiové reproduktory. Standardní konfiguraci ISOBUS třídy 3 lze rozšířit na systém Tractor Implement Management (TIM), nejnovější komunikační protokol mezi traktorem a nářadím, který umožňuje přenášet data do nářadí a z něj a zvýšit tak produktivitu.

Chytré funkce i praktické služby

Standardní výbavou traktorů Steyr Terrus CVT je služba S-TECH Connect, která nabízí řadu funkcí a služeb v reálném čase. Součástí jsou dálkové diagnostické nástroje, nepřetržitý servis Premium, profesionální roční prohlídka a také bezplatné školení majitele, případně operátora, díky kterému může využít svůj traktor, co nejlépe. Zajímavou službou je tříletá kontrola výkonnosti traktoru, která zaručuje způsobilost traktoru pro nadcházející sezónu, jeho provozuschopnost a maximální efektivitu. Technici vyškolení společností Steyr provádějí tyto kontroly u prodejců Steyr podle pokynů výrobce, které se týkají všech kritických oblastí traktoru. Služba je k dispozici na vybraných trzích.

Výše jmenované služby spadají do systému S-Tech Protect, který získává každý majitel nového traktoru Steyr Terrus CVT. Jedná se o komplexní balíček, který doplňuje tříletou prodlouženou záruku. S-Tech Protect umožňuje mimo jiné prodejcům Steyr proaktivně řešit problémy vzdáleným sledováním kritických dat stroje se souhlasem majitele. Vzdálená podpora zahrnuje také vzdálenou diagnostiku, která umožňuje prodejci i zákazníkovi šetřit čas a peníze. Pomocí vzdáleného servisního nástroje lze provést také aktualizaci softwaru nebo odstranění chybových kódů, čímž odpadá nutnost cestování technika nebo převozu traktoru k prodejci. Díky vzdálenému prohlížení displeje mohou technici také provést obsluhu nabídkou.

Traktory Steyr Terrus CVT jsou dodávány s pětiletým předplatným telematiky S-Fleet Plus, která uživatelům umožňuje prohlížet, upravovat, spravovat, analyzovat a využívat data získaná během pracovních operací. Majitelé mohou spravovat vozový park traktorů, sledovat polohu každého stroje, koordinovat logistiku, optimalizovat údržbu a umožnit tankování "just-in-time", čímž se maximalizuje produktivita. Telematické funkce systému rovněž poskytují proaktivní podporu při poruše, vzdálenou pomoc zákazníkům, upomínky na údržbu a zprávy o historii strojů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down