02.06.2022 | 09:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Těžký podmítač s velkými talíři

Podmítač Rebell 600 profiline je polonesený těžký talířový podmítač vybavený dvěma řadami talířů o průměru 620 mm, které jsou samostatně uchyceny na mohutné listové pružině. Za nimi následuje rovnací sekce tvořená jednoduchou smykovou lištou, zadní dvojitý STS válec a nastavitelné zavlačovače.

Rebell je mohutný a těžký stroj s hmotností téměř devět tun, s velkými talíři, který dokáže bez problému zpracovat půdu do hloubky 15 cm. Má velmi dobře vymyšlený systém nastavení pracovní hloubky z kabiny traktoru a jejího udržování pomocí čtyř velkých předních opěrných kopírovacích kol a zadního válce. Úhel nastavení talířů umožňuje jak jejich spolehlivé vniknutí do země, tak dosažení kvalitního drobicího efektu.

Rebell může nejen efektivně podmítnout strniště, ale také připravit seťové lůžko po pluhu nebo zapracovat i větší množství posklizňových zbytků či meziplodin. Všechny sklopné díly na Rebellu jsou vybaveny systémem uchycení Lockpin, který je nenáročný na údržbu a snižuje provozní náklady.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down