18.06.2024 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktory Steyr Plus získávají jedno z nejdůležitějších ocenění za design na světě

Steyr Plus, nejnovější modelová řada traktorů značky Steyr, získala druhé hlavní ocenění za svůj design: celosvětově uznávanou cenu Red Dot Design Award.  

Steyr Plus, nová modelová řada ve výkonovém rozpětí 80-117 k, která debutovala na veletrhu Agritechnica 2023 a přináší zcela nový styl do řady traktorů Steyr, je vítězem v kategorii Red Dot Product Design. Na základě přihlášek společností a designových studií z celého světa byl Steyr Plus vybrán mezinárodní porotou složenou z odborníků na design jako vítěz kategorie za inovativní design.

Významné ocenění a prezentace

Označení Red Dot Winner Label bude předáno designérskému týmu Steyr na slavnostním ceremoniálu Red Dot Award 24. června v muzeu Red Dot v německém Essenu. Součástí ocenění je také exkluzivní prezentace na webových stránkách Red Dot www.red-dot.org a v ročence Red Dot Design Yearbook, čtyřsvazkové publikaci, která poskytuje ucelený přehled trendů v designovém průmyslu. Design traktoru Plus bude představen také na nadcházejících výstavách Red Dot Design v Essenu a jinde.

Vyniknout mezi konkurencí

Modelová řada Steyr Plus zahrnuje pět nových čtyřválcových traktorů. Vhodným způsobem kombinuje inovativní design a technologii s dlouho uctívaným jménem, které znají fanoušci Steyr po celém světě. Kategorie 80-120 k je největší prodejní oblastí v Evropě a řada Plus byla navržena tak, aby vynikla na přeplněném trhu.

Design podtrhuje kvalitu výrobků, kterou zákazníci od společnosti Steyr očekávají, a přináší praktické výhody. Patří k nim například integrovaná silniční a pracovní světla, která snižují únavu řidiče a zajišťují větší bezpečnost. Také design modelu Plus je v souladu s technologiemi traktorů, které nabízejí celou řadu technologií pro precizní zemědělství v této výkonnostní třídě, včetně automatického řízení S-Guide a telematiky S-Fleet. Tyto systémy automatizace usnadňují zákazníkům práci s traktorem.  

"Je opravdu potěšující, že důležitost designu traktorů je uznávána tímto způsobem," říká David Wilkie, hlavní konstruktér společnosti CNH Industrial. "Steyr je synonymem pro vysoce kvalitní, high-tech traktory a toto ocenění uznává důležitost designu, který tyto atributy doplňuje."

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down