Třicet let práce a zkušeností

Letošní rok patří v historii společnosti P & L, spol. s r. o., mezi významné. Je to již 30 let, kdy začala psát první řádky do čisté firemní kroniky. Po třech dekádách nabízí zemědělcům, pracovníkům v komunální sféře a lesníkům stabilní zázemí a širokou nabídku techniky i služeb.

Portfolio společnosti P & L je velmi široké, zahrnuje techniku z Ameriky, Evropy i České republiky. Za úspěchem firmy ale zdaleka nestojí pouze prodej strojů. Podstatné pro celkový rozvoj bylo přesvědčení majitelů, že nestačí poskytovat kvalitní prodejní služby, ale že stejně důležité a možná ještě důležitější jsou servisní služby.

Dlouhodobě prosazují zásadu, že servis neznamená jen pomoc v nouzi, ale že jde o komplexní službu pro zemědělce a obchodní partnery. Tato cesta se ukázala správná a připomíná ji slogan Servis, za kterým stojí lidé, jenž se stal součástí loga firmy. Díky této filozofii se majitelům podařilo vybudovat propracovaný systém prodeje náhradních dílů s rychlými dodávkami k zákazníkům a pravidelně školení servisní technici jsou schopni poskytnout zákazníkům profesionální servisní služby.

Vlastní výroba

Prodejem strojů a následným servisem a prodejem náhradních dílů bychom u většiny prodejců techniky končili. V případě společnosti P & L, spol. s r. o., ale musíme zmínit ještě jednu velmi důležitou činnost, a tou je vlastní výroba strojů. I v tomto případě firma prošla postupným vývojem. Zpočátku to byla ochota řešit individuální požadavky zákazníků na dodatečné úpravy prodaných strojů. Tyto úpravy se postupně rozšířily na vývoj vlastního příslušenství a nakonec i na výrobu zemědělských a komunálních strojů.*

Více v regionální příloze týdeníku Zemědělec z Ústeckého kraje.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down