14.03.2023 | 08:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V Jičíně se rychle zabydleli

Servisní a prodejní středisko společnosti Agroservis Sedláček, s. r. o., v Jičíně má za sebou deset měsíců činnosti. Otevřeno bylo v dubnu loňského roku a za poměrně krátkou dobu se dostalo do povědomí zemědělců z blízkého i širokého okolí a získalo řadu nových zákazníků.

Firma Agroservis Sedláček je mezi odbornou veřejností známá především díky prodeji použité a předváděcí techniky Claas, v její nabídce ale najdeme i novou techniku. Jsou to půdozpracující stroje Lemken, rozmetadla průmyslových  hnojiv Rauch a dále výrobky značek  Dominoni, Sunmaster, Zaffrani či Farmtech. Jičínské prodejní a servisní středisko se stará o stovky strojů zákazníků hospodařících od Krkonoš přes Hradec Králové, Mladou Boleslav a Prahu, až po Most či Teplice.

Především motorová technika

Nosným programem firmy Agroservis Sedláček je prodej a servis použitých a předváděcích sklízecích mlátiček, řezaček a traktorů Claas. 

Deset měsíců zkušeností

„Po prvních deseti měsících provozu registrujeme v našem jičínském středisku více než stovku nových zákazníků a řadu prodaných strojů. Jsou to jak sklizňové stroje, tak i traktory a závěsná technika,“ informuje nás vedoucí jičínského střediska Vít Černoch, který má na starosti prodej strojů, a pokračuje: „Noví zákazníci se o nás dozvídají často od svých kolegů zemědělců, kteří již s námi zkušenost mají, část z nich byla přítomna na slavnostním otevření v dubnu loňského roku a další oslovujeme aktivní nabídkou nejen zemědělských strojů, ale i náhradních dílů. Pomáhá nám, že se můžeme opřít o třicetiletou historii firmy a stejně bohaté zkušenosti. Kvalitní servis a zabezpečený sklad náhradních dílů jsou přitom často vstupní branou pro naše nové zákazníky. Když zjistí, že jsou naši servisní technici odborně zdatní, začnou se zajímat i o naše stroje. Kruh se uzavře, zákazníci s námi navážou dlouhodobou spolupráci.“

Celý článek najdete v regionální příloze týdeníku Zemědělec z Královéhradeckého kraje.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down