10.06.2024 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Väderstad představuje hroty 50/80mm Marathon Edge

Společnost Väderstad, jedna z předních světových firem v oblasti zpracování půdy, setí a přesného setí, představuje nový hrot Marathon Edge 50/80 mm. Hrot Marathon Edge má díky svému tvaru vysokou schopnost pronikat do půdy a zároveň prodlužuje životnost v porovnání se standardním hrotem.

Společnost Väderstad nabízí tři hlavní řady hrotů pro svoje kultivátory. Jedná se o standardní vysoce kvalitní řadu hrotů, řadu hrotů Marathon s dlouhou životností a zesílenou řadu hrotů Marathon Edge.

Nové hroty mají tenčí tělo …

“Řada hrotů Marathon Edge se ve srovnání s hroty Marathon vyznačuje tenčím tělem. To zlepšuje schopnost vnikání do půdy, což má pozitivní vliv na udržení hloubky v obtížných podmínkách. Proto jsou hroty Marathon Edge první volbou u vibračních radliček, jako je tomu například u kypřiče Swift 400-870,” říká Magnus Samuelsson, vývojář ve společnosti Väderstad.

…. a ostřejší hrot

V letošním roce společnost Väderstad představuje nový hrot řady Marathon Edge 50/80mm. Nový 50/80 mm Marathon Edge nabízí ostřejší hrot než současný 80 mm Marathon Edge, a proto může pracovat hlouběji při zachová ní potřeby tažné síly na konstantní úrovni. Bude lépe vnikat do půdy v náročných podmínkách. V těžších půdách také tenčí spodní část hrotu snižuje množství vytvářených hrud.

Nový hrot 50/80 mm Marathon Edge je k dispozici jako originální díl Väderstad od května 2024.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down