18.08.2021 | 05:08
Autor:
Kategorie:

Aplikační technika na míru každému podniku

Firma Kaweco je specialistou na aplikační a dopravní techniku. Již více než padesát let vyrábí ve svém výrobním závodě v nizozemském městě Hengelo stroje podle požadavků zákazníků z celého světa. Jsou známé svou precizní prací při nízkých nákladech.

Sortiment aplikační techniky firmy Kaweco začíná taženými cisternami na kejdu a digestát. Série Profi I, Profi II a Profi III jsou zvoleny tak, že každá z nich představuje nejvhodnější řešení pro určitou skupinu zemědělců a poskytovatelů služeb. Společná je pro všechny cisterny solidní konstrukce a šetrné působení na půdu.

Série Profi II jsou cisterny pro velké zemědělské podniky a poskytovatele služeb s velkou výkonností a nízkou hmotností. Mohou být vybaveny buď vývěvou anebo rotačním čerpadlem a nechybí ani příprava pro tříbodový závěs se zvedací silou 25 kN.

Profesionální aplikační cisterny zahrnuje řada Profi III. Svědčí o tom i standardně dodávané rotační čerpadlo a plná výbava ve standardu: tříbodový závěs, automatická regulace dávkování, ovládání ISOBUS, hydraulicky odpružený podvozek a další. Pro zvýšenou odolnost při profesionálním nasazení má Kaweco série Profi III samostatný podvozek a heavy duty celkovou konstrukci. Robustní je také tříbodový závěs, který disponuje zvedací silou 40 až 50 kN.

Kaweco spolupracuje s firmou Claas,  a to především v oblasti své aplikační techniky pro systémové traktory Claas Xerion. Dodává jak nástavby pro Xerion 4200 Saddle Trac, tak tažené cisterny s připojením přes „labutí krk“. Cisterna Kaweco DTS má nápravu se čtveřicí pneumatik, kterou je možné teleskopicky roztáhnout do větší šířky a zvýšit tak stabilitu za jízdy v bočním svahu.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 9/2021.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down