30.06.2021 | 04:06
Autor:
Kategorie:

Vstupní model s dobrou úrovní výbavy

V průběhu předvádění polních postřikovačů Horsch měli zemědělci možnost vidět i tažený postřikovač Horsch Leeb 4 AX. I když řada Leeb AX představuje vstupní modely tažených postřikovačů u firmy Horsch, tak jsou tyto stroje plnohodnotně vybaveny k profesionálnímu využití.

Ve standardu jsou vybaveny systémem BoomControl. Za jízdy si řidič traktoru v podstatě nemusí vůbec všímat ramen, která si u uživatelů získala vynikající hodnocení. Pokrytí porostu je vždy kvalitní, což je dáno nejen volbou správné trysky, ale také nízkou výškou ramen. O udržování nastavené výšky postřikových ramen se starají gyroskop, senzor úhlu a řídicí jednotka. Na základě získaných dat jsou ve frekvenci šestkrát za sekundu ramena neustále udržována v žádané poloze. Podle zkušeností z praxe funguje systém BoomControl Eco výborně, ramena udržují stále stejnou výšku zcela samočinně, bez nutnosti zásahu obsluhy. Ani při hodně špatných povětrnostních podmínkách nedochází k úletu postřikové kapaliny.

Výhodou je také jednoduché a prakticky vyřešené ovládání. Vůbec žádný problém není rychle ošetřit členité a velmi svažité pozemky. Na nich se ukazují všechny přednosti kompaktní konstrukce postřikovačů Horsch Leeb AX, především nekomplikované manévrování v rozích polí či na souvratích a stabilita díky nízko uloženému těžišti.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down