15.02.2024 | 02:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

New Holland představuje nový traktor T9 SmartTrax s technologií PLM Intelligence modelového roku 2025

Pro nejnáročnější tahové polní práce je třeba mít ten správný tahač – ať v kolovém či pásovém provedení. S uvedením pásových tahačů T9 SmartTrax s technologií PLM Intelligence pro modelový rok 2025 přichází výrobce New Holland s pásovým systémem, poskytujícím vysokou výkonnost – bez ohledu na provozní podmínky

T9 SmartTrax s PLM Intelligence je navržen tak, aby zvyšoval výkonnost a zjednodušoval běžnou údržbu.  Zahrnutí pokročilých výkyvných vodicích kladek a také systému odpružení, tlumicího vibrace v pásovém systému, přispívá ke zvýšenému pohodlí za jízdy a zabraňuje nerovnoměrné úrovni opotřebení během přejezdů na pole a z pole na pole.

Usnadnění údržby

Aby byla zajištěna snadná každodenní údržba, byly integrovány kryty nábojů vodicích kladek i napínacích kol, které poskytují uživateli přímý přístup k důležitým komponentům. Nový pásový systém pro traktor New Holland T9 SmartTrax také zefektivňuje údržbu a optimalizuje napnutí každého ze čtyř pásů. A to tím, že pomocí systému automatického napínání pásů eliminuje nutnost opakovaného ručního seřizování. Tato aktualizace rovněž přispívá k prodloužení životnosti pásu. 

K dispozici u pěti modelů

Systém SmartTrax bude k dispozici u pěti modelů T9 modelového roku 2025 - T9.520, T9.580, T9.615, T9.655 a T9.700. Tyto silné polní tahače se se jmenovitým výkonem svého šestiválcového motoru FPT Industrial pohybují od 475 do 645 koňských sil. Systém SmartTrax zajišťuje výkon v různých terénech a zároveň zvyšuje celkovou provozní výkonnost

Zpracování větší výměry, méně zastávek

Rychlost a manévrovatelnost jsou dvě z největších výhod, kterých si operátoři u systému SmartTrax budou považovat. Přístup na dálku k novým traktorům a zvýšení nejvyšší rychlosti jízdy na 40 km/h přinese provozovatelům zkrácení doby pro přejezdy po silnici. T9 SmartTrax nabízí flexibilitu pro různé aplikace a má více dostupných možností provedení pásů. Nabídka vhodných pásů zahrnuje dvě možnosti šířky – 30 palců a 36 palců, tj. 76,2 a 91,44 cm  – a současně tři různé značky výrobců pásů, ze kterých si může zájemce o nový tahač vybírat. 

K dalším inovacím patří navýšení kapacity palivové nádrže či výklopné schůdky pro vstup do kabiny.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down