New Holland se zúčastní akce FIRA 2024 pro zemědělské roboty  

Od 6. do 8. února 2024 se ve francouzském městě Toulouse koná Mezinárodní akce pro světové lídry v oblasti zemědělské robotiky World FIRA. Jedním z vystavovatelů bude i New Holland Agriculture.

S vlastním systémem konektivity, autonomním vybavením a novými technologiemi ze svých dílen to bude příležitost pro značku, aby ukázala některé ze svých pokročilých řešení. Stánek společnosti také umožní setkávat se se zákazníky, prodejci a startupy, aby výrobce New Holland mohl představit své investice do robotiky a mohl diskutovat o budoucím vývoji.

Přední akce na robotiku

Veletrh FIRA, který se koná dvakrát ročně – v USA a ve Francii, se stal přední světovou statickou i živou předváděcí akcí zemědělských robotů. New Holland se této akce účastní od té doby, co se veletrh FIRA konal vůbec poprvé.  V roce 2024 bude sponzorovat francouzskou edici poté, co před několika měsíci podpořil akci v USA.  

Na stánku bude k vidění Stout Smart Cultivator, softwarový produkt společnosti New Holland. Jedná se o řízení nářadí pro traktory, které využívá technologie umělé inteligence a vlastní kameru k odlišení plodin od plevelů. Jakmile jsou rostliny identifikovány, traktor s plečkou současně kultivuje kulturní plodiny a odstraňuje plevel s přesností 99 %. Tak se omezuje nutnost spoléhat se na pracovní sílu a chemické vstupy při současném zlepšování zemědělských postupů. Mateřská společnost výrobce New Holland, koncern CNH, investoval do americké společnosti Stout Industrial, když na konci roku 2022 získala 10% menšinový podíl.  

Roboti a traktory v akci

Traktory New Holland budou přítomny v předváděcích zónách akce, kde se návštěvníci mohou podívat na roboty a zemědělské traktory v akci. K vidění bude jeden vinohradnický traktor a tři speciální traktory spolu s kompaktním traktorem T5.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down