07.12.2023 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

New Holland znovu zazáří na veletrhu v Belgii

Zemědělci, kteří si nestihli projít početné novinky společnosti New Holland na veletrhu Agritechnica 2023 v Hannoveru, tak mohou učinit ještě nyní v Belgii. Na největším belgickém veletrhu Agribex 2023 pro odvětví zemědělství a zeleně, který se koná od 6. do 10. prosince na výstavišti Expo v Bruselu, vystavuje New Holland širokou škálu svých produktů a služeb. Stánek je zaměřený na sklizeň produktů a lisy, materiály a zařízení pro udržitelnou výrobu energie a na traktory vyšší výkonové třídy. Produkty značky jsou vystaveny v hale číslo 5 a nechybí ani nová vlajková loď mezi kombajny.

Hvězdou stánku je vlajková loď nové generace mlátiček společnosti New Holland ve speciální edici zlatých barev. Tato edice byla vytvořena na oslavu Zlaté medaile za inovaci, která byla udělena stroji na Agritechnice 2023. Po cestě zpět z Německa se druhé veřejné vystoupení nové CR11 odehrává v zemi, kde se tato velká mlátička zrodila, byla navržena – a spolu s ostatními modely – bude i vyráběna: v centru pro sklizňovou techniku New Holland v Zedelgemu.

Nový CR11 spolu s velkými modely lisů na obří balíky New Holland BigBaler 1270 Plus Density a svinovacím lisem New Holland Pro-Belt 165 reprezentují na veletrhu v Belgii pokračující investice značky a zaměření na sklizňovou techniku pro evropské zemědělce.

Alternativní pohony a digitalizace

Dalšími produkty, které putovaly přímo ze stánku společnosti New Holland na veletrhu Agritechnica 2023 do Belgie, jsou T4 Electric Power – první plně elektrický užitkový traktor s autonomními funkcemi, dále nový prototyp traktoru na zkapalněný metan T7.270 Methane Power LNG a plně elektrické minirýpadlo E25X Electric Power. Toto zaměření společnosti New Holland na řešení alternativních paliv bylo oceněno stříbrnou medailí na veletrhu Agribex 2023. Značka si domů odváží medaili "Zilveren Aar" za inovativní systém uložení paliva u prototypu traktoru T7.270 Methane Power LNG.

Zaměření na digitalizaci a automatizaci

Ze specializované oblasti PLM je prezentováno nové řešení společnosti New Holland IntelliView 12 Guidance Kit, které rozšiřuje tovární technologii PLM Intelligence i na starší stroje. Oblast PLM také návštěvníkům ukáže fungování nového centra IntelliCenter společnosti New Holland pro vzdálenou diagnostiku připojených strojů, proaktivní analýzu a preventivní provozuschopnost strojů.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down